Choď na obsah Choď na menu
 


The Cheetah Girls

20. 1. 2010

 

Skupina mala televízny film, založený na bestselleru radom mladých dospelých knihy rovnakého mena Deborah Gregory, bol debutoval 15. augusta 2003. Film získal niekoľko ocenení, vrátane ocenenia Black Reel, Galéria Award. Film DVD sa predalo viac ako 800.000 výtlačkov. [3] Film získal viac ako 84 miliónov divákov po celom svete a zostal hit v hodnotení mesiace potom. The Cheetah Girls boli tiež mal byť televízny seriál pre ABC v období 2004-2005 [4]. Show mal začať s výrobou začiatkom roka 2004, podľa článku na stránkach MTV novinky, ale v závislosti na iný článok na MTV Novinky stránok vo februári 2004, to uviedol Cheetah Girls sitcom bolo odložené kvôli úspechu To je tak Raven [5]. Preto by Raven nebude môcť robiť sériu. Aj keď pilot bol výstrel na konci roka 2003, ABC rozhodla, že nebude na vyzdvihnutie série.

Vzhľadom na jej nabitý program, rovnako ako už bola podpísaná na rovnakom štítku (Hollywood Records) ako sólový akt, Raven Symone rozhodla, že sa časť skutočného záznamu rokovaní, takže trio práve Bailon, Bryan a Williams. V januári 2005, dievčatá zaznamenaný prvýkrát ako trio a nahrávanie konať 2005 soundtrack DisneyMania, předělání pieseň I Won't Say (I'm In Love) zo soundtracku Hercules.

Dievčatá vydala svoju prvú nahrávku v októbri 2005 v rámci Walt Disney Records, Cheetah-Licious Christmas, dovolenka album obsahovalo klasické vianočné piesne, rovnako ako niekoľko pôvodných piesní, z ktorých jeden bol čo-napísaný všetky tri dievčatá. Album vyvrcholilo u čísla 74 na Billboard 200 Albums Chart. Pilotný singel "Cheetah-Licious Christmas", bol otočený na Radio Disney a videoklip k piesni bol ukazovanie na Disney Channel. Druhý singel z albumu, "Til ďalších päť dní 'Vianoce", ktoré vyšlo ako Radio Disney-iba jeden. Dievčatá vydal na turné na podporu albumu, ktoré spadajú. Spolu s Aly & AJ ako akt otvorenia a Jonas Brothers ako mimoriadne hostia, turné bolo úspešné.

The Cheetah Girls začal pracovať na svojej debutový album v januári 2006. Avšak, pri natáčaní a nahrávania pre The Cheetah Girls 2 prišiel, bol album odložené. "Budeme robiť skutočné album, nie soundtrack", Adrienne Bailon hovorí. "Niektorí z hudby na tú bude predložená will.i.am z Black Eyed Peas," hovorí. "Je dôležité, aby ľudia nás vidia ako skutočné hudobná skupina. Všetci sme to veľký trh okolo nás, s filmy a ďalšie veci. Ale my sme hudobná skupina."

The Cheetah Girls 2 premiéra dostal spolu viac ako 8,1 milióna divákov, čo je najvyššie hodnotenie premiéra pre Disney Channel Original Movie v tej dobe.

V rozhovore pre Billboard o odložená album, Sabrina Bryan uviedol, že dievčatá pracoval na písanie pre album Just Begun turné svojej strany, a že oni dúfali získať publikum starších fanúšikov a zároveň zostať verný svojej mladšie fanúšikov. [ 6] Bryan tiež uviedla, že dievčatá budú spolupracovať s výrobcami, ktoré som pracoval v minulosti, rovnako ako objavovanie nových výrobcov, ako sú Timbaland [6].

Album bol pôvodne titulovany Kto sme [7], a pripravený byť prepustený 19. júna 2007 [8], ale to bolo odložené do 25. septembra 2007, s názvom TCG.

Takže trať Bring It On bol prepustený ako Prvý singel. Fuego bol vydaný ako druhý singel z albumu. [9] Girls nahrali ich vlastnú verziu Have Yourself A Merry Little Christmas za dovolenku album kompilácie, Disney Channel Holiday, ktoré vyšlo 16. októbra 2007.
[upraviť]
Break-up

Holky začali natáčať svoju tretiu Cheetah Girls film, nazvaný The Cheetah Girls: One World, v marci 2008. To je jediný film, aby funkcia Raven-Symone premiéru 22. augusta, s jeho soundtrack prepustený na 19. augusta. Film debutoval s 6,2 milióna divákov, čo je najnižšia-niekedy hodnotené premiéra pre sériu. Na jeseň roku 2008 skupinou vydal na turné na podporu Jeden svet filmu, ktorý by bol ich posledné turné. V januári 2009 sa skupina rozpadla. Holky sú v súčasnosti venujú sólovým projektom.

Všetky tri dievčatá sú v súčasnosti pracuje na sólovej záznamy. Bryan vydala knihu s názvom Gossip princezná v roku 2008, mal malú vedľajšiu úlohu v rovnaký-k-dvd film Skoro Ghostly, vydal ďalšie fitness DVD s názvom Byou 2, ako aj účasť na indie film If It Ain't Broke, Break It. [10] Ako Williams a Bailon mala malé úlohy v 2008 filme Sesterstvo putovných Pants 2 a Williamsová hrala vedľajšiu úlohu Anna Farris v hlavnej úlohe House Bunny. Williams nakrútil hudobné video pre jej prvý singel Make Me pitie v New Yorku v novembri 2008 [11], ktorý je v súčasnosti čaká na vydanie v roku 2010 spolu s jej sólový album a dva filmy, ktoré majú byť prepustené v roku 2010 rovnako. Bailon sólový album je plánované na rok 2010 správa o Island Def Jam Records. Bryan Williams a tiež spoluprácu na talk show spoločne, čo Williams opísal ako "mladý verzie Zobrazenie" [12].

Cheetah Girls bola americká dievčenská skupina vytvorená Walt Disney Company, a vyrobený slávny titulnú Disney Channel Originálny film a jeho pokračovanie, The Cheetah Girls 2 a The Cheetah Girls: One World. Skupina vydala tri štúdiové albumy, Cheetah-Licious Christmas, In Concert: strany Just Begun Tour, a TCG a niekoľko RIAA platinové album vrátane Cheetah Girls, The Cheetah Girls 2 a The Cheetah Girls: One World. Všetky ich albumy a nahrávky majú debutoval v Billboard 200. Soundtrack k ich prvý film, sa predalo viac než 2 milióny kópií.

Skupina začala líniu oblečenie, parfumy niekoľko zbierok, bábiky linky, izba dekor, knižnej série, a videohry linku. Skupina mala tri celoštátne zájazdy, Cheetah-Licious Christmas Tour, strany Just Begun Tour a One World Tour. Cheetah Girls USD zarobil cez 26 miliónov dolárov zo svojho druhého turné, [1] a ich tovar má zarobil viac ako USD 17 miliónov dolárov v príjmoch. [2] Skupina získala sedem Radio Disney ocenenia a jedna 'komunikácie Award'.

 

Cheetah girls je skupina,v ktorej vystupuju 4dievcata (aqua,Dorinda,galeria,Channel)ktore v maju 2casti.v druhej sa vydaju do barcelony na spevacku sutaz a tam sa po case rozdelia a potom znova spoja a tak ked chce niekto o tom vediet viac nech napise a ja dam link na film zadarmo na nete cela duha cast!:) filmu je reziser "Kenny Ortega" podobne ako reziroval aj pre michaela jacksona a high school musical.nejake fotky gepardich kociek:the cheetah girls je v preklade gepardie kocky!:) fotecky:

 

 

Obrázok

Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.