Choď na obsah Choď na menu
 


H2O new

19. 1. 2010

H2O NEW!!!

H2O bude mať po dvochsériach aj tretiu. Z deja vám veľa hovoriť nechcem....Ale budú tam nové postavy a nové morské panny tak sa tešte.

 

 

Nie je to tak dávno,čo som ešte vravela, že seriál H2O je blbosť, dnes je to podľa mňa úžasný seriál. Všetko sa to začne tým, keď Zane (bohatý a namyslený) vypustí strachopudku Cleo na more v pokazenom člne, zlomyseľne jej zakričí že si má ten čln nechať a ona nevie, čo s tým. Priskočí za ňou Rikki, čln opraví. Motor naskočí a keďže Zane povedal, že si Cleo má čln nechať, len tak sa vozia a zavolajú so sebou Emmu. Emma a Rikki sa najprv nemajú radi. Zrazu sa čln pokazí...uprostred mora. Emma začne frflať, že je všetko Rikkina vina, ale čo už, musia pádlovať na najbližší ostrov, ostrov Makko. Emma má síce mobil, ale na Makku nie je signál, tak blúdia a blúdia, aby ho chytili. Zrazu sa Cleo  zošmykne do nejakej diery. Emma ide za ňou, aby  ju vytiahla. Ľahkovážna Rikki sa spustí za nimi a znova do nej Emma začne frflať.Obrázok Nuž, ale nemajú sa ako dostať preč....tak nakoniec zablúdia na stred bývalej sopky, kde je malé jazierko. Dá sa ním preplávať na more. Nemajú inú možnosť, aj keď sa Cleo bojí, lebo nevie plávať. Napokon skočia do vody. Ale už sa zotmelo...a je spln. Takže dievčatá počas splnu pobudli v mesačnom jazierku. Keď vyplávajú na more, nájde ich loď a sú doma...

Na druhý deň si Emma ide zaplávať k moru.Obrázok Skočí do vody a za 10 sekúnd....má namiesto vrchného dielu plaviek zlatú podprsenku a namiesto nôh...rybí chvost!!! Je morská panna!

 

Cleo leží vo vani a zdesene sa pozerá na svoj...chvost.

Rikki sa ide prejsť. Ostrieka ju ovlažovač trávy. Z ničoho nič stratí rovnováhu a spadne. Pozrie sa na svoje nohy, ktoré sú teraz....chvost morskej panny!

Neskôr si morské panny nájdu aj schopnosti, Cleo vie ovládať vodu, Emma mraziť a Rikki ohrievať. To je H2O. A ešte, svoje o týchto morských pannách vie aj Lewis.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.